Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

Úvod

Mojím revírom je motorizmus. Moje tempo je zbesilé. Mojimi súpermi sú zlé jazdné vlastnosti, nedokonalosť, dlhá odozva a neprimeraná cena. Muž z automoto.prestavka.eu. To čo Vás zaujíma, je mojou prácou.

Snáď notoricky známejší upravený predhovor pre charakteristiku tohto webu, som si ani nemohol vybrať. Pôvodné znenie prešlo už mnohými rôznymi úpravami, tak som sa aj ja rozhodol, že si ho upravím pre svoje potreby. V prvom rade sa chcem poďakovať za návštevu tohto webu a za čítanie týchto úvodných slov.

Slogan

“Všade dobre, v aute najlepšie.”

Predstavenie autora

Moje meno je Ladislav Boroň a študujem na Fakulte riadenia a informatiky piaty ročník odboru Informačný manažment na Žilinskej univerzite v Žiline. Mojou záľubou sú už od útleho detstva automobily. Ako malý som zbieral modely automobilov a nevedel sa dočkať, kedy získam vodičák a budem môcť šoférovať akékoľvek auto. Dlho som rozmýšľal, ako nájsť prienik medzi automobilmi, a svojim odborom. Rád aj píšem články, spolužiaci vždy neveriacky krútili hlavou, ako môžem písať také romány. V rámci diplomovej práce sa naskytla možnosť založiť si vlastný blog. Dostal som príležitosť prispievania do tohto webu a teda som našiel prienik medzi svojou vášňou a odborom. Keďže študujem manažment, poďme pekne po-po – riadku a predstavím Vám víziu tohto webu.

Prečo automoto.prestavka.eu?

Ako som spomínal vyššie, som fanúšikom áut, aj keď nie som mechanik, ani konštruktér a ani pretekár. Jazdil som na rôznych autách, nebolo ich až príliš veľa a neboli ani drahé – prémiové a ani nadpriemerne rýchle. Na každom ma niečo prekvapilo a zaujalo, či už v pozitívnom alebo negatívnom zmysle a keď som porovnával svoje poznatky s tými v rôznych motoristických žurnáloch, vždy mi tam niečo chýbalo. Preto najzásadnejším rozdielom oproti ostatným webom bude fakt, že sa budem snažiť autá na ktorých budem jazdiť predstaviť spôsobom, ako keby ste v automobile danej značky nikdy nesedeli. Je to aj logické, nakoľko vzhľadom na priemernú mesačnú mzdu na Slovensku a celkovú ekonomickú úroveň na Slovensku, málokto mení auto každé 3 roky. Profesionálne weby sa zameriavajú na autá skôr technicky, než by sa zaoberali detailmi. Niektoré menej formálne weby sa zameriavajú skôr iba na jazdné vlastnosti automobilov. Ja sa chcem zamerať na auto ako celok; z funkčného hľadiska, dizajnu a harmóniu vo vozidle do hĺbky, so špeciálnym dôrazom na infotainment. Keďže som mladý, budem sa snažiť bližšie priblížiť aj to, či je auto skôr zábavné alebo decentné. Oproti ostatným webom, magazínom, časopisom, YouTube kanálom a ešte aj ostatnou konkurenciou, ktorú som zabudol vymenovať. Na začiatku bude možno kvalita fotografií a aj článkov mierne zaostávať, budem však na sebe pracovať a nedokonalosti stále zlepšovať. Naopak, to čo by malo ísť v popredí je objektivita všetkých článkov, najmä testov. Jedna z mojich otázok v dotazníku na bakalársku prácu bola v znení: „Myslíte si, že sú média v prípade recenzie alebo testu produktu, služby alebo software-u objektívne?“ Až 58,5% z 171 respondentov odpovedalo „Nie“ a zvyšok odpovedal „Áno“. Toto číslo ma veľmi negatívne prekvapilo, akú nedôveru máme v médiá. A ja medzi ne nepatrím.

Vízia

Mojou víziou je pravdivo, detailne a laicky informovať o zaujímavostiach zo sveta motorizmu formou testov, noviniek, dôležitých informácií podujatí a iných. Všetky testy automobilov sa budem snažiť podať hodnoverne a hlavnou myšlienkou je to, že web je venovaný fanúšikom všetkých značiek automobilov, nie iba fanúšikom konkrétnych značiek a pevne verím, že web pomôže pri znižovaní predsudkov voči konkrétnym značkám automobilov. Hlavným cieľom je to, aby automobilová spoločnosť na Slovensku nebola polarizovaná, ale vedela nájsť kladné stránky na všetkých automobiloch.